Aquatek WELLNESS BLACK B2 110 - posuvné sprchové dvere 107-111 cm
typ: posuvné sprchové dvere
výplň: číre
sklo - hrúbka (mm): 6
uzatváranie: Brzdiaci systém SOFT-Close
farba: čierna matná
výška (cm): 200
rozmer (cm): 110
roztiahnutie (cm): 107-111
vstup (cm): 45-47
Hrúbka
skla 6 mm vo výške 200 cm definuje túto modelovú sériu aj z hľadiska
jej priaznivej cenovej dostupnosti. Brzdiaci systém SOFT-Close pri
otváraní a zatváraní dverí je neopomenuteľnou praktickou
výhodou.Sklenené plochy sú ošetrené impregnačnou vrstvou antiplakovej
úpravy Tekno.cal zjednošujúcu ich pravidelnú údržbu.
| Výrobce | Aquatek |
| Stavební šířka | 107-111 cm |
| Výška | 200 cm |
| Šířka vstupu | 45 cm |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Barva rámu | černa |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |