Aquatek WELLNESS BLACK B2 125 - posuvné sprchové dvere 122-126 cm
typ: posuvné sprchové dvere
výplň: číre
sklo - hrúbka (mm): 6
uzatváranie: Brzdiaci systém SOFT-Close
farba: čierna matná
výška (cm): 200
rozmer (cm): 125
roztiahnutie (cm): 122-126
vstup (cm): 52-54
Hrúbka
skla 6 mm vo výške 200 cm definuje túto modelovú sériu aj z hľadiska
jej priaznivej cenovej dostupnosti. Brzdiaci systém SOFT-Close pri
otváraní a zatváraní dverí je neopomenuteľnou praktickou
výhodou. Sklenené plochy sú ošetrené impregnačnou vrstvou antiplakovej
úpravy Tekno.cal zjednošujúcu ich pravidelnú údržbu.
| Výrobce | Aquatek |
| Stavební šířka | 122-126 cm |
| Výška | 200 cm |
| Šířka vstupu | 53 cm |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Dizajn skla | 6 |
| Barva rámu | černa |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |