Besco AMBITION 2 vaňová zástena
- vaňová zástena dvojdielna 80,5x140 cm
Parametre:
- dvojdielna vaňová zástena
- rozmery: 80,5 x 140 cm
- výplň: číre bezpečnostné tvrdené sklo s hrúbkou 4 mm
- farba: leský chróm
- univerzálny model - pravý/ľavý
- otáčanie pántov: 360°
| Výrobce | Besco |
| Rozměr | 80.5-140 cm |
| Stavební šířka | 80.5-0 cm |
| Výška | 140-0 cm |
| Hmotnost | 30 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | leštěný AL - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 4 mm |
| Úprava skla proti vodnímu kameni EASY clean | ano |
| Barva rámu | chrom |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |