Vana ARIA PLUS 150x70 cm s madly
Vana ARIA je
vyrobena z kvalitního 100% akrylátu s příjemným lesklým povrchem, což
usnadňuje běžnou údržbu. Všechny akrylátové vany mají trvalou barvu,
vysokou pevnost a dlouhotrvající životnost.
Parametry:
- materiál: 100% akrylát
- barva: bílá
- objem vody: 139 l
- nožičky jsou součástí balení
- chromové úchytky na vaně
| Výrobce | Besco |
| Rozměr | 150-70 cm |
| Typ vany | obdélníková vana |
| Stavební šířka | 150-70 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | akrylát |
| Objem vody | 139 l |
| Záruka | 24 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |