Sprchová zástena walk-in AVEO DUE 140
Luxusný a dokonalý
prvok do Vašej kúpeľne bude Walk-In sprchová zástena AVEO. Bezdverová
sprchová zástena ponúka vzdušný dizajn a prvotriedny materiál. Táto
kombinácia nadchne i najnáročnejších zákazníkov.
Parametre:
- rozmer: 140x195 cm
- hrúbka skla 8 mm
- vzpera chrómová
- povrchová úprava Besco ProClean
Súčasťou balenie sú vzpery.
Dĺžka vzpery 120 cm.
| Výrobce | Besco |
| Rozměr | 140 cm |
| Výška | 195 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Úprava skla proti vodnímu kameni EASY clean | ano |
| Barva rámu | černa |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |