Besco INSPIRO 170 - vaňa s vaňovou zástenou 170x70 cm
Akciový set obsahuje vaňu Inspiro a vaňovú zástenu.
Vaňa INSPIRO je vyrobená z kvalitného 100% akrylátu s príjemným
lesklým povrchom, čo uľahčuje bežnú údržbu. Všetky akrylátové vane majú
trvalú farbu, vysokú pevnosť a dlhotrvajúcu životnosť.
Parametre:
- materiál: 100% akrylát
- rozmer: 170x70 cm
- hĺbka: 40 cm
- farba: biela
- objem vody: 190 l
- nožičky sú súčasťou balenia
Zástena:
- výplň: bezpečnostné číre sklo s hrúbkou 5 mm
- chrómové časti: leštený chróm
- otáčanie pántov: 180°
- nastaviteľný stenový profil, ktorý slúži na vyrovnanie nerovnosti steny
Možnosť si doobjednať k vani INSPIRO:
- vaňový sifón
- panel k vani
| Výrobce | Besco |
| Rozměr | 170-70 cm |
| Hmotnost | 47 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | akrylát |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Úprava skla proti vodnímu kameni EASY clean | ano |
| Barva rámu | chrom |
| Objem vody | 190 l |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |