Walk-IN sprchová zástěna do koupelny Besco VAYO - černy rám
- ROZMĚR: 100x200 cm
- 8mm bezpečnostní tvrzené sklo
- Černý profil a konzoly
- Univerzální model: pravá / levá montáž
- Povrchová úprava Besco ProClean jako standard
- Maximální délka držáku je 120 cm
| Výrobce | Besco |
| Stavební šířka | 98-100 cm |
| Výška | 200 cm |
| Hmotnost | 52 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Úprava skla proti vodnímu kameni EASY clean | ano |
| Barva rámu | černa |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |