Sprchový kút VIVA 195
Sprchový kút rohový pentagonálny
Model:
- ľavý, pravý
Farebnosť:
- farba hliníkovych a kovových častí: CHRÓMOVÁ
Sklo:
- kalené skla
- hrúbka 8 mm
- mod. číre
Rozmery:
- výška sprchového kúta 195 cm
- vyrovnávací bočný profil s roztiahnutím: 2 cm
- rozhranie: 88,5 - 91 cm
- vstup: 58 cm
Ostatné vlastnosti:
- magnetické uzatváranie
- jedny otváracie dvere s pántami
- stabilizačná chrómová konzola
- zdvíhací pánt
- chrómová podlahová lišta
- odkvapová lišta v spodnej časti dvier
Vhodné kombinovať s vaničkou.
| Výrobce | Besco |
| Rozměr | 90 cm |
| Stavební šířka | 88.5-91 cm |
| Výška | 195 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | leštěný AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |