Bezbariérová vana s dvířky POLIMAT VOVO 140x70 cm
Vana nejvyšší kvality - vyrobena ze speciálního tvrzeného akrylátu, který se rychle zahřívá a udržuje teplotu vody. Díky termoregulačním vlastnostem bezbariérový vana umožňuje dlouhou a pohodlnou relaxaci. Lesklé vysoké stěny vany jsou dokonale tvarované tak, aby se v nich mohl každý cítit pohodlně.
Odnímatelné sedadlo zvyšuje komfort používání vany.
Utěsněné boční dveře usnadňují starším osobám a osobám se zdravotním postižením nezávislé používání vany bez pomoci druhých.
Rám, sifón a nožičky jsou součástí balení bezbariérové vany.
Rozměry: 140x70 cm
Hloubka vany: 46 cm
Výška vany: 58 cm
Objem vody: 140 l
Průměr odtoku: 50 mm
Barva: bílá
Příslušenství: černé sedátko s nosností 200 kg
| Výrobce | Polimat |
| Rozměr | 140-70 cm |
| Výška | 58 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
| Materiál | Akrylát |
| Objem vody | 140 |
| Sifon | ne |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |