Obdĺžnikový sprchový kút BELVER KOMOBI 120x90x195 cm
Sprchové dvere BELVER od firmy HOPA patria medzi luxusne prepracované posuvné dvere, ktoré charakterizuje netradičné a veľmi elegantné otváranie dverí. Sprchové dvere BELVER predstavujú riešenie pre väčšie sprchovacie niky.
Sprchové dvere BELVER predstavujú posuvné dvere, ktoré sa skladajú z jednej pevnej a jednej posuvnej časti. Spôsob otvárania sprchových dverí je posuvný - pohyblivá časť dverí sa pohybuje pomocou kvalitného ložiskového posunu. Posuvný mechanizmus obsahujúci kvalitné kovové kolieska zabezpečuje tichý a bezproblémový chod dverí.
Výplň sprchových dverí BELVER tvorí bezpečnostné transparentné sklo s hrúbkou 8 mm, ktoré na svojom povrchu vďaka najmodernejšiemu nanotechnologickému procesu obsahuje vrstvu AQUACLEAN. Vďaka tejto ochrane zákazník ušetrí až 90% času potrebného na obvyklé čistenie a údržbu sprchovacieho priestoru.
Bezpečnostné sklo je orámované hliníkovým profilom vo farbe chrómu, ktorý si dlhodobo udržuje vysoký stupeň lesku a je protikorózny.
Sprchové dvere BELVER sa dodávajú v univerzálnom pravom alebo ľavom prevedení.
Parametre dverí:
- rozmer: 120x195 cm
- montážny rozmer 118–122 cm
- šírka vstupu 52 cm
- šírka skla 8 mm
Parametre bočného dielu:
- rozmer: 90x195 cm
- montážny rozmer: 88,5-90,5 cm
Sprchový kút Belver môžete kombinovať s vaničkami.
| Výrobce | Hopa |
| Rozměr | 120-90 cm |
| Stavební hloubka | 88-90 cm |
| Stavební šířka | 118-122 cm |
| Výška | 195 cm |
| Šířka vstupu | 52 cm |
| Hmotnost | 100 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | leštěný AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Úprava skla proti vodnímu kameni EASY clean | ano |
| Barva rámu | chrom |
| Záruka | 24 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |