Voľnestojaca vaňa Polimat ABI akrylátova - ružovo/biela
Krásna elegantná voľnestojaca vaňa ABI v ružovom prevedení dodá Vašej kúpeľni
tu pravú eleganciu.
- materiál: ružovo/biele prevednie
- rozmer: 180x80 cm
- celková výška: 73,5 cm
- hĺbka vani: 47 cm
- objem vody: 230l
- 50 mm otvor na odtok
Súčasťou balenia je sifón kovový clik-clack.
| Výrobce | Polimat |
| Rozměr | 180-80 cm |
| Výška | 73.5 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | akrylát |
| Objem vody | 230 |
| Vanový sifon click/clack | ano |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |