Voľnestojaca vaňa AMONA NEW čierna lesklá
Krásna elegantná voľnestojaca vaňa AMONA v čiernom prevedení dodá Vašej kúpeľni tu pravú eleganciu.
- materiál: lesklý čierny akrylát
- rozmer: 150x75 cm
- celková výška: 61 cm
- hĺbka vani: 39 cm
- objem vody: 160l
- 50 mm otvor na odtok
Súčasťou balenia je sifón kovový clik-clack.
| Výrobce | Polimat |
| Rozměr | 150-75 cm |
| Výška | 61 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | akrylát |
| Objem vody | 160 |
| Vanový sifon automat | ano |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |