Akrylátová vaňa MEDIUM 190x80 cm
Akrylátová vaňa MEDIUM
je obdĺžniková vaňa plná elegancie, vyrobená z akrylátu najvyššej
kvality. Vďaka svojmu klasickému tvaru vaňa Medium zaujme svojou
jednoduchou formou. Perfektne sa hodí do priestoru moderných kúpeľní
zariadených v akomkoľvek štýle.
Výhodou akrylátovej vane MEDIUM je
dokonalá forma a nadčasový vzhľad. Tieto vlastnosti sú doplnené
vynikajúcou stabilitou a vyváženosťou získanou vďaka masívnemu rámu,
ktorý spevňuje a udržuje vaňu v ideálnej polohe. Hladká a jemná
štruktúra vane Vám dáva pocit pohodlia - v nej Vám bude umožnený
dokonalý relax.
Parametre:
- rozmer: 190x80 cm
- výška vane: 58 cm
- hĺbka vane: 43 cm
- objem: 158l
Súčasťou balenia sú inštalačné nožičky.
| Výrobce | Polimat |
| Rozměr | 190-80 cm |
| Výška | 58 cm |
| Hmotnost | 30 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | akrylát |
| Objem vody | 158 |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |