Sanovo CIRCLE LM clear NEW - sprchový set 90x90x193 cm s vaničkou z litého mramoru
Čtvrtkruhový sprchový kout Sanovo CIRCLE vyniká jednoduchým designem a spolehlivou funkčností všech použitých součástí a materiálů.
Skla sprchového koutu CIRCLE clear jsou průhledné a charakteristické vysokým stupněm tvrdosti, bezpečnosti a odolnosti vůči teplotním rozdílům.
Stabilitu sprchového koutu CIRCLE zajišťuje kvalitně propracovaný a pevný hliníkový rám v barvě chromu.
Otevírání sprchového koutu je posuvné. Na vrchní a spodní části sprchových dveří se nacházejí zdvojené pojezdy pro lehký, tichý a bezproblémový posun dveří. Zdvojené kolečka jsou Vycvakávací, což výrazně usnadňuje každodenní údržbu sprchového kompletu.
Součástí sprchového koutu Sanovo CIRCLE je vanička z litého mramoru 90x90x3 cm, která vyniká výbornými užitnými vlastnostmi. Vyniká extrémně hladkým a teplým povrchem, stálostí barvy a snadnou údržbou.
Parametry:
- rozměry 86,5-89 x 86,5-89x190 cm (výška bez vaničky)
- rám leštěný AL s chromovou povrchovou úpravou
- 6 mm čiré bezpečnostní sklo
- šířka vstupu 53 cm
- zdvojené horní i dolní kolečka pro tichý posun dveří
- chromové madla
Vanička z litého mramoru:
- rozměr vaničky: 90x90x3 cm
| Výrobce | Sanovo |
| Rozměr | 90-193 cm |
| Stavební šířka | 86.5-89 cm |
| Výška | 193 cm |
| Šířka vstupu | 53 cm |
| Materiál | chrom rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |