Hledáte kvalitní hydromasážní vanu vyrobenou na Slovensku?
Asymetrická hydromasážní vana Sanovo FUCHSIA 170x75 cm.
Akrylátova vana FUCHSIA se vyznačuje elegantním vzhledem, bílým lesklým povrchem což usnadňuje běžnou údržbu. Je vyrobena z kvalitního 100% akrylátu o tloušťce 5 mm.
Hydromasážní systém:
- 10ks AIR trysek na dně vany
- 6ks velké boční trysky v chromu
- 6ks malé trysky v ABS plast V CHROMU
- 1ks sací koš v průměru 50mm
- ELEKTRO OVLÁDANÍ
- samostatný hliníkový rám s nosností 350kg
Výkon čerpadla:
- 750W 1.0HP
Výkon vzduchové pumpy:
- 300W
Výhody hydromasážní vaně:
- slovenská výroba hydomasážních vaně
- silné čerpadlo 750W
- silný samonosný rám
- prodloužená záruka při odborné montáži 2+1 let
- odborná montáž
- záruční a pozáruční servis
| Výrobce | Sanovo |
| Rozměr | 170-75 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hmotnost | 45 kg |
| Způsob balení | na palete |
| Objem vody | 190 |
| Počet AIR trysek | 12 ks |
| Počet malých HYDRO trysek | 6 ks |
| Počet velkých HYDRO trysek | 6 ks |
| Sifon | ano |
| Vanový sifon automat | ano |
| Hydromasážny systém | KOMBI ELEKTRO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |