Zalamovací sprchové dveře Sanova Mystery 95 cm
Sprchové dveře můžete instalovat na sprchovou vaničku nebo přímo na rovnou podlahu.
Univerzální model je možné instalovat na pravou nebo na levou stranu.
- stavební rozměr: 91-96 cm
- výška: 190 cm
- šířka vstupu: 81 cm
- výplň: 6 mm tvrzené bezpečnostní sklo
- rám: leštěný hliníkový rám s chromovou úpravou
- madlo pro snadnější otevírání dveří z materiálu ABS
Výhody sprchových dveří Sanova:
- robustní rám v chromové úpravě
- nastavitelnost stavební šířky sprchových dveří až 5 cm
- zvedací pant pro snadnější otevírání dveří
- bezbariérový vstup do sprchového koutu
- rychlá a jednoduchá montáž
- 5 letá záruka
- slovenský dodavatel
| Výrobce | Sanovo |
| Typ sprchových dveří | zalamovací sprchové dveře |
| Stavební šířka | 91-96 cm |
| Výška | 190 cm |
| Šířka vstupu | 81 cm |
| Hmotnost | 35 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Barva rámu | chrom |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |