Zalamovací sprchové dveře Sanovo Mystery DUET BLACK v černém rámu
Sprchové dveře můžete instalovat na sprchovou vaničku nebo přímo na rovnou podlahu.
Univerzální model lze instalovat na pravou nebo na levou stranu.
- stavební rozměr: 162-166 cm
- výška: 190 cm
- šířka vstupu: 152 cm
- výplň: 6 mm tvrzené bezpečnostní sklo
- rám: černá matná barva
- madlo pro snazší otevírání dveří z materiálu ABS v černém provedení
Výhody sprchových dveří Sanovo:
- robustní rám
- nastavitelnost stavební šířky sprchových dveří až 5 cm
- zvedací pant pro snazší otevírání dveří
- bezbariérový vstup do sprchového koutu
- rychlá a snadná montáž
- 5 letá záruka
- slovenský dodavatel
| Výrobce | Sanovo |
| Stavební šířka | 162-166 cm |
| Výška | 190 cm |
| Šířka vstupu | 152 cm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Barva rámu | černa |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |