Zalamovací sprchové dveře s pevným bočním dílem Sanovo Mystery KOMBI 85x80 cm
Sprchové dveře s pevným bočním dílem Vám vytvoří dokonalý a prostorný sprchový kout.
Tento praktický sprchový kout můžete instalovat na sprchovou vaničku nebo přímo na rovnou podlahu.
Parametry:
- stavební rozměr dveří: 81-86 cm
- stavební rozměr pevného dílu: 76,5-79 cm
- výška: 190 cm
- šířka vstupu: 71 cm
- výplň: 6 mm tvrzené bezpečnostní sklo
- rám: leštěný hliníkový rám s chromovou úpravou
- madlo pro snazší otevírání dveří z materiálu ABS
- povrchová úprava skla proti vodnímu kameni
Výhody sprchových dveří a koutů Sanovo:
- robustní rám v chromové úpravě
- nastavitelnost stavební šířky sprchových dveří až 5 cm
- zvedací pant pro snazší otevírání dveří
- bezbariérový vstup do sprchového koutu
- rychlá a snadná montáž
- 5 letá záruka
- slovenský dodavatel
| Výrobce | Sanovo |
| Stavební hloubka | 76-79 cm |
| Stavební šířka | 81-86 cm |
| Výška | 190 cm |
| Šířka vstupu | 71 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
| Způsob balení | karton |
| Materiál | AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Úprava skla proti vodnímu kameni EASY clean | ano |
| Barva rámu | chrom |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |