Čtvercový sprchový kout Sanovo Mystery Square (81-83)x190 cm v černém rámu
Čtvercový sprchový kout Mystery Square Black obsahuje robustní rám, který je vyroben z hliníku v černém provedení. V tomto luxusním rámu je vsazeno tvrzené bezpečnostní kalené sklo o tloušťce 6mm.
Sprchový kout Mystery patří do skupiny bezrámových koutů, jelikož se černý rám nachází pouze po bočních stranách sprchový dveří a při vstupu do sprchového prostoru vrchní rám uživateli nepřekáží.
Sprchový kout můžete instalovat na sprchovou vaničku nebo přímo na rovnou podlahu.
Parametry:
- 6 mm bezpečnostní sklo v čirém
- stavební rozměr dveří: 81 -83 cm
- výška sprchového koutu: 190 cm
- hliníkový rám v černém provedení
| Výrobce | Sanovo |
| Stavební hloubka | 81-83 cm |
| Stavební šířka | 81-83 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hmotnost | 50 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | AL černy - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Barva rámu | černa |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |