Dvoukřídlé sprchové dveře Sanovo NOE
- stavební rozměr sprchových dveří: 96-100 cm
Pparametry:
- bezpečnostní čiré sklo
- tloušťka skla: 6 mm
- výška dveří: 190 cm
- otevírání dveří: lítačky (von i dovnitř)
- kovové madlo
- zvedací panty pro snadné otvárenie dveří
Příslušenství:
- magnetické uzavírání dveří
- plastová stírací lišta
- spodní hliníková lišta
- ručky na snadné otevírání dveří
| Výrobce | Sanovo |
| Rozměr | 100-190 cm |
| Stavební šířka | 96-101 cm |
| Výška | 190 cm |
| Šířka vstupu | 86 cm |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Úprava skla proti vodnímu kameni EASY clean | ano |
| Barva rámu | chrom |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |