Čtvercový sprchový kout SanovoT1 KOMBI 100x100x190 cm s vaničkou z litého mramoru
Kvalitní provedení čtvercového sprchového koutu s jednokřídlými dveřmi s pevnou fixní stěnou.
- výplň: čiré bezpečnostní kalené sklo
- tloušťka skla: 6 mm- rám: leštěný AL rám s chromovou úpravou
- rozměr dveří: 100 cm
- stavební rozměr dveří: 96-101 cm
- rozměr bočního dílu: 100 cm
- stavební rozměr bočního dílu: 96,5-99 cm
- výška: 190 cm
- kovová horní vzpěra
- oválná (délka 1 m podle potřeby si ji víte zkrátit)
Součástí balení je vanička z litého mramoru:
- rozměr: 100x100x3 cm
- materiál: litý mramor
Sprchový kout Sanovo Kombi T1 je možne instalovat na sprchovou vaničku, nebo přímo na rovnou podlahu.Jak sprchové dveře tak i pevný boční díl jsou univerzální. Víte je instalovat na pravou nebo levou stranu.
| Výrobce | Sanovo |
| Stavební hloubka | 96.5-99 cm |
| Stavební šířka | 96-101 cm |
| Výška | 193 cm |
| Šířka vstupu | 86 cm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Barva rámu | chrom |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |