Čtvercový sprchový kout Sanovo T1 KOMBI 80x80x190 cm s vaničkou z litého mramoru
Kvalitní provedení čtvercového sprchového koutu s jednokřídlými dveřmi s pevnou fixní stěnou.
- výplň: čiré bezpečnostní kalené sklo
- tloušťka skla: 6 mm
- rám: leštěný AL rám s chromovou úpravou
- rozměr dveří: 80 cm
- stavební rozměr dveří: 76-81 cm
- rozměr bočního dílu: 80 cm
- stavební rozměr bočního dílu: 76,5-79 cm
- výška: 190 cm
- kovová horní vzpěra - oválná (délka 1 m dle potřeby si ji umíte zkrátit)
Součástí balení je vanička z litého mramoru:
- rozměr: 80x80x3 cm
- materiál: litý mramor
Jak sprchové dveře, tak pevný boční díl jsou univerzální. Umíte je instalovat na pravou nebo levou stranu.
Výhody sprchových dveří Sanovo:
- robustní rám v chromové úpravě
- nastavitelnost stavební šířky sprchových dveří až 5 cm
- zvedací pant pro snazší otevírání dveří
- bezbariérový vstup do sprchového koutu
- rychlá a snadná montáž
- 5 letá záruka
- slovenský dodavatel
| Výrobce | Sanovo |
| Rozměr | 90-193 cm |
| Stavební hloubka | 86.5-89 cm |
| Stavební šířka | 86.5-89 cm |
| Výška | 193 cm |
| Šířka vstupu | 76 cm |
| Hmotnost | 60 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | AL rám - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Barva rámu | chrom |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |