Sprchové dveře Sanovo T2 785 - dvoukřídlé sprchové dveře
V GRAPE
Sprchové dveře disponují zdvihacím pantem pro snadnější otevírání. Otvírání je zkonstruované tak, aby se dveře otevírali ven i dovnitř koutu.
Výplň dveří tvoří tvrzené bezpečnostní sklo s hloubkou 6 mm. Grape sklo je po bočných stranách vsazené do elegantního rámu z
eloxovaného hliníku s efektem lesklého chromu, který dosahuje vlastnosti
výborné leštitelnosti a protikorozní odolnosti.
Sprchové dveře patří do skupiny bezrámových dveří do niky, rám se
nachází pouze na bočných stranách sprchových dveří a při vstupu do
sprchovacího prostoru tedy vrchní rám uživatelovi nepřekáží.
Sprchové dveře můžete instalovat na sprchovou vaničku nebo přímo na rovnou podlahu.
Parametry:
- dvoudílné sprchové dveře do niky
- instalační rozměr: 81-86x190 cm
- šířka průchodu: 61 cm
- šířka skla je 6 mm
- grape bezpečnostní tvrzené kalené sklo
- leštěný AL rám
- dveře se otevírající do obou stran ven i dovnitř
- madlo je pochromované a odolné vůči rzi
- na spodní části dveří je plastová lišta
- zvedací panty
| Výrobce | Sanovo |
| Rozměr | 85-190 cm |
| Stavební šířka | 81-86 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hmotnost | 35 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | AL rám - sklo |
| Dizajn skla | grape sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Barva rámu | chrom |
| Záruka | 60 měsíců |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |