Besco PRESTIGIO 80 - vaňová zástena dvojdielna 80x150 cm
Parametre:
- dvojdielna vaňová zástena
- rozmery: 80 x 150 cm
- výplň: číre bezpečnostné tvrdené sklo s hrúbkou 6 mm
- farba: leský chróm
- univerzálny model - pravý/ľavý
- otáčanie pántov: 180°
| Výrobce | Besco |
| Rozměr | 80-150 cm |
| Stavební šířka | 80-0 cm |
| Výška | 150-0 cm |
| Hmotnost | 30 kg |
| Způsob balení | v kartonu |
| Materiál | leštěný AL - sklo |
| Dizajn skla | čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Úprava skla proti vodnímu kameni EASY clean | ano |
| Barva rámu | chrom |
| Váš e-mail: | |
| Telefon: | |
| Zpráva: | |
| Odeslat zprávu Zrušit |